Ájúrvédou vyladěná žena 40 i 50 +


Milé ženy,

rádi bychom Vás pozvali 17.9. 2023 na celodenní seminář určený ženám "čtyřicet plus" 

Vašemu trávení, hormonům, sebepéči i bylinkám, které Vám pomohou k dobrému zdraví.

CO VÁS ČEKÁ:

- HORMONY – velkým tématem bude hormonální systém, na ten se zaměříme z pohledu stravy, bylin, koření, vitamínů… Probereme nejčastější hormonální problémy, kterými ženy prochází a nastíníme si jejich řešení z pohledu Ájurvédy. Probereme i funkční spojení hormonálního, imunitního a nervového systému a práci s nimi…

- TRÁVENÍ – stejně jako hormonální systém i ten trávicí se po 40tém roce života u většiny žen mění. Jak tedy s trávením pracovat? Co jíst a co naopak ne? Sestavíme si ukázkové jídelníčky vhodných potravin a jídel pro jednotlivé ájurvédské typy.

- SEBEPÉČE – malé odlehčení, ale stejně zásadní, jako téma hormony, bude sebepéče. Jak o sebe po 40tce pečovat, o tělo – pokožku, vlasy… Jak se vyživit zvenku i zevnitř. OMLAZOVÁNÍ je velké téma Ájurvédy, řekneme si, jak si z pohledu Ájurvédy uchovat životní svěžest a vypadat co nejlépe i v 70ti…


SOUČÁSTÍ SEMINÁŘE je i INDIVIDUÁLNÍ DIAGNOSTIKA zaměřená na zjištění aktuálního stavu trávení.


Přehled dalších seminářů bude uveřejněn na našem fb a www.msflamingo.cz

Začátek vždy od 9 hodin, konec kolem 17.00 hodiny

Cena každého workshopu 2200 Kč

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu iv.michalkova@seznam.cz

Semináři vás provede ájurvédská terapeutka Mgr. Tereza Lindauerová
(www.zdravivharmonii.cz)