Reference

Zde si můžete přečíst reference zákazníků na poskytované masáže.

Do masážního studia Flamingo chodím pravidelně. Upřímně je to tam přímo návykové. Přicházíte unavený, bolavý. Odcházíte díky paní masérce uvolnění plní energie a s naprosto skvělou náladou. A to vše díky úžasným olejům skvělé atmosféře a to nejvíc... úžasným ručičkám paní masérky. Těším se na další návštěvu.

                                                                              Martina R., Hradec Králové 

Moc děkuji za úžasnou masáž, kterou mi koupila dcera. Byla jsem naprosto unesena, nikdy jsem nic podobného nezažila. Bude mi 70, prisla jsem jako babička a odcházela jsem jako 20leta dorostenka. Luxusní zážitek a úleva po těle i po duši díky skvělé paní maserce, má boží ruce a krásný přístup k člověku.  

                                                                                Hana P. z Hradce Králové

Včera jsem byla na masáži v masážním studio Flamingo. Objednala jsem si Ajurvedskou celotělovou masáž. Byla jsem naprosto unesena z péče, průběhu a olejů. Neuvěřitelný zážitek, který mi mohli věnovat. Dokonalé souznění vůní teplého oleje a úžasných rukou paní masérky. Skvělý relax při kterém zapomenete na vše :)

                                                                              Hanka L., Hradec Králové  

Ja by som sa chcela poďakovať za úžasnú masáž,ktorá mi neskutočne pomohla. Mala som problém, ktorý po masáži sa mi sval uvolnil a na druhý deň som bola bez problému. Dakujem odporucam a skvelý a profesionálny prístup. 

                                                                                            Petra H., Němčice 

Velice doporučuji nové Masážní studio Flamingo v Hradci Králové vedle magistrátu města! Po včerejší masáži se cítím opravdu příjemně a dostavila se hned úleva napětí zad. Krásné masérské prostředí a zcela profesionální přístup. VŠEM DOPORUČUJI!

                                                                                       Vít J., Hradec Králové

"Ty vole, to je úžasný!"  (ayurvédská masáž)

                                                                                         K.S., Hradec Králové

88