Ájúrvédská masáž bylinnými měšci

Ájúrvédská masáž bylinnými měšci je jednou z klasických ájúrvédských technik. Je prováděná měšci naplněnými směsí bylin, rýží nebo ovocem. Technika masáže umožňuje prostoupit bylinným, rýžovým či ovocným esencím do krevního oběhu, a tím účinně pomoci tam, kde je potřeba.

Pro maximální uvolnění se používají nahřáté nejkvalitnější přírodní oleje. Bylinnými pečetěmi se dá masírovat celé tělo i obličej. Terapie pomáhá k odstranění napětí a tlaku v těle, odbourává únavu a vyčerpání. Je celkově ozdravná a pomáhá při většině onemocnění. Po předchozí domluvě s klientem je masér schopen připravit speciální směs do měšců na daný psychický či fyzický problém. Ne nadarmo je tato masáž všude ve světě perlou mezi masážemi.

Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.

Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Masáž se provádí jak zezadu, tak i zepředu. Peeling očistí pokožku a připraví ji na následné účinky bylinek. Bylinné měšce se nahřívají v páře a speciálními pohyby, jako je poťukávání, jemné tahy a kroužení se s nimi ošetřuje celé tělo.

Na přání lze připravit měšce se speciální směsí pro domácí použití jak pro automasáž či do koupele.


Vyživuje, prokrvuje a očišťuje pokožku

Posiluje imunitní systém

Stimuluje krevní oběh

Podporuje lymfatický systém

Doba trvání: 90 min

Cena: 2100,- Kč

Individuální měšec: 490,- Kč (sada 2 ks)