Jarní ájúrvédská očista

Milí přátelé Ájúrvédy, 

Jaro, je z pohledu ájurvédy čas, kdy bychom měli, všichni bez rozdílu pokročilosti a stravovacích návyků, pročistit tělo a mysl.

Zapomeňte na drastické hladovky a detoxy… Jediné vhodné slovo – nebo možná dvě, které mě napadají jsou JEMNÁ OČISTA - jde totiž o to, po zimě "vysypat odpadky", tělo a psychiku jemně a s pochopením pročistit – individuálně, dle možností a zdravotního stavu, každého z nás.

Rádi bychom Vás pozvali na na seminář, kde bude jemná očista v hlavní roli

21. 4. 2024 - Jarní ájúrvédská očista

  
CO NÁS ČEKÁ:

- Shrneme si, jak se na očistu připravit, jak ji začít i šetrně ukončit

- Co z jídelníčku vyřadit a jakým způsobem

- Jaké recepty jsou dobré, co vařit. Jaké nápoje očistu podpoří. Do začátku dostanete v elektronické podobě, malý receptář vhodných snídaní, obědů, večeří a také nápojů- Dozvíte se, jaké byliny a koření podpoří trávení

- Zaměříme se na problematiku lymfy z ájúrvédského hlediska

- Rádi byste zhubli několik přebytečných kil, ale nedaří se a Vy nevíte proč? I tomuto tématu se budeme věnovat

- Za vším stojí stres… oblíbená "formulka" 21.století v sobě ukrývá mnoho pravdy. Řekneme si tedy, jak pracovat s psychikou, co je možné dělat v běžném dni, aby vám bylo dobře a očistný proces mohl nerušeně proběhnout.

Přehled dalších seminářů bude uveřejněn na našem fb a www.msflamingo.cz

Začátek vždy od 9 hodin, konec kolem 16.00 hodiny


Cena každého workshopu 2200 Kč

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu iv.michalkova@seznam.cz

Semináři vás provede ájurvédská terapeutka Mgr. Tereza Lindauerová